Kalite Politikası

Firma Profili

Ulukar Şirketler Grubu

Sanayi ve Ticaret hayatında deneyimin, dürüstlüğün ve saygınlığın bir ifadesidir. Ulukar, faaliyet gösterdiği her alanda uzmanlaşarak;çağdaş yenilikçi ve dinamik bir yapılanmayla geçmişinden aldığı güçle yarınlara bakarak gelişmesini sürdürmektedir.
Otomotiv yedek parça ve aksesuar imalatından, hidrolik ve
pünomatik makina üretimine, inşaat sektöründen, elektronik sektörüne kadar geniş bir yelpazade araştırmaya ve geliştirmeyede büyük önem veren Ulukar, daha nice yıllar ülkesine hizmet vermek amacındadır.

İşte kurulduğu günden bu yana güvenli ve sistematik bir şekilde büyüyen Ulukar Şirketler Grubu'nun gururlu geçmişinde ki önemli kilometre taşlarından bazıları;


1976 - Monoray Vinç - İnşaat Vinci ve Otomotiv yedek parça imalatı yapmak üzere kurulan Ulukar Ticaret ve San. Koll. Şti. üretime başlıyor.
1980 - Ulukar Şirketler Grubu'nun ikinci halkası Hidrolik makina üretimi ve makina ithalatı yapan Ulumak A.Ş. kuruluyor.
1989 - Ulukar Şirketler Grubu'nun faaliyet yelpazesine, Uper A.Ş.'yle birlikte İnşaat Sektörü de ekleniyor.
1990 - Ulukar Şirketler Grubu'nda bir ilk daha... Taksimetre, Takograf ve parkmatre üretimi yapan Destaş A.Ş. hizmete giriyor.
1991 - Trafikte Ulukar güvencesi...Sürücü eğitimi konusunda faaliyert gösteren Ulukar Sürücü Kursu kapılarını hizmete açıyor.
1994 - Ulukar Şirketler Grubu'nun son halkası...Elektronik ve Makina alanında üretim yapan ve hizmet veren Ulukar Elektronik Makina Sanayi A.Ş. kuruluyor.

Sürekli gelişen ve sürekli büyüyen Ulukar Şirketler Grubu sizlere hizmeti kaliteyle birlikte sunmaktan gurur duyar.

Saygılarımızla...

 

 
 

Copyright © 2006 Ulukar Şirketler Grubu (Tüm hakları gizlidir.)

Designed by Global Medya